Przejdź do treści

TWÓJ STYL TERAZ Z 50% ZNIŻKĄ + BEZPŁATNA WYSYŁKA

Polityka anulowania rezerwacji

Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zgodnie z poniższym przepisem, zgodnie z którym konsumentem jest każda osoba fizyczna, która dokonuje czynności prawnej w celach, które w przeważającej mierze nie mogą być przypisane ani do jej działalności handlowej, ani do jej działalności zawodowej prowadzonej na własny rachunek:

A. Polityka anulowania rezerwacji

Prawo do odstąpienia od umowy

Termin odstąpienia od umowy wynosi 30 dni od dnia, w którym Państwo lub wyznaczona przez Państwa osoba trzecia, inna niż przewoźnik, przejęli lub weszli w posiadanie ostatniego towaru.

Ponieważ współpracujemy z w pełni zautomatyzowanym systemem, zamówienia są składane natychmiast po ich złożeniu. W związku z tym nie możemy przerwać procesu wysyłki, dopóki towar nie zostanie dostarczony. W związku z tym nie jest możliwy zwrot pieniędzy przed otrzymaniem towaru.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, należy poinformować nas (e-mail Polski Fashionoutlet: support@polski-fashionoutlet.com) poprzez wyraźne oświadczenie (np. e-mail) o swojej decyzji o odstąpieniu od tej umowy. Wycofanie jest zakończone, gdy otrzymamy fizyczne dobra. Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący.

Cofnięcie w przypadku artykułów w tranzycie

Ponieważ nasze towary są wysyłane z Azji, mogą wystąpić dłuższe czasy tranzytu, na które nie mamy wpływu. Jeśli towar jest już w drodze do Państwa, odwołanie nie jest możliwe. Proszę poczekać, aż otrzymają Państwo towar i odesłać go do nas. Oczywiście można jeszcze wcześniej poinformować nas o swoim odwołaniu.

Aby zagwarantować Państwu jak najszybsze wycofanie, prosimy o przesłanie nam potwierdzenia wysyłki.

Wcześniejszy zwrot pieniędzy jest możliwy w przypadku nie odebrania towaru najwcześniej 16 tygodni po otrzymaniu zamówienia.
Folgen des Widerrufs

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Państwu wszystkie płatności, które otrzymaliśmy od Państwa, z wyłączeniem kosztów dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z faktu, że wybrali Państwo inny sposób dostawy niż najtańszy standardowy sposób dostawy oferowany przez nas), natychmiast, a najpóźniej w ciągu czternastu dni od dnia otrzymania przez nas powiadomienia o odstąpieniu od niniejszej umowy i fizycznych towarów. W celu dokonania tego zwrotu użyjemy tych samych środków płatniczych, których użyłeś do przeprowadzenia pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono z Tobą inaczej; w żadnym wypadku nie zostaniesz obciążony kosztami tego zwrotu. 

umowy zwrócimy Państwu wszystkie płatności, które otrzymaliśmy od Państwa, z wyłączeniem kosztów dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z faktu, że wybrali Państwo inny sposób dostawy niż najtańszy standardowy sposób dostawy oferowany przez nas), natychmiast, a najpóźniej w ciągu czternastu dni od dnia otrzymania przez nas powiadomienia o odstąpieniu od niniejszej umowy i fizycznych towarów. W celu dokonania tego zwrotu użyjemy tych samych środków płatniczych, których użyłeś do przeprowadzenia pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono z Tobą inaczej; w żadnym wypadku nie zostaniesz obciążony kosztami tego zwrotu.